Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pomozte vylepšit Vánoční trhy na Točáku

Vánoce na Točáku

Město Šumperk každoročně pořádá akci s názvem Vánoce na Točáku. Přestože se tato akce těší oblibě šumperských občanů, vždy je co zlepšovat. Oddělení kultury a vnějších vztahů MěÚ Šumperk proto vypracovalo jednoduchý dotazník a prosí občany o jejich názor na tuto akci. Stačí vyplnit dotazník zde. Vyplněný dotazník nám poskytne zpětnou vazbu a náměty na možné vylepšení této akce. Děkujeme za spolupráci.

Vytvořeno 26.3.2014 10:52:06 | přečteno 1145x | hrachovina
load