Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pokračování magazínu a hry civilní ochrany.

Jak se nazývá první druh evakuace při situaci civilní ochrany ? To je otázka do listopadové hry civilní ochrany. V kanceláři bezpečnostní rady na náměstí Míru 1 v Šumperku je připraveno udělení odměny za správné odpovědi. Odpověď je v jedné z pěti vývěsek civilní ochrany v Šumperku. 

Správná odpověď v říjnu zněla. 5 litrů na osobu a den = norma množství vody po vyhlášení nouzového zásobování vodou při situaci civilní ochrany, viz vývěska civilní ochrany v Šumperku na náměstí Republiky. Uvedené množství je určeno pro všechny potřeby lidské a případně zvířecí. Nemusí to tak být, ale může být i hůř. Proto nějaká zásoba pro samozásobení by měla být. Třeba pro udržování kultury podlahy. Představa toho všeho jistě není příjemná, ale realitu nelze vyloučit. Vývěsky civilní ochrany v Šumperku na ul. Uničovská u prodejny Hruška, na ul. Bludovská pod břízami, na náměstí Republiky u prodejny Hruška, na ul. Husitská a ve výloze čistírny u hlavní pošty obsahují dále nové číslo magazínu. 

Vytvořeno 15.11.2012 13:46:23 | přečteno 1517x | hrachovina
load