Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Podané ruce

V titulku je název občanského spolku v Olomouci. Snaží se pomáhat lidem od závislosti. Tato bohulibá aktivita byla předmětem březnové otázky ve hře civilní ochrany. Dárkový poukaz z kina OKO dostane obyvatel ulice pojmenované po čestném občanu Šumperka Jaroslavu Evaldovi. Odměněný se patrně zajímá o život okolo sebe a správnou odpověď zjistil ve vývěsce civilní ochrany u křižovatky ulic Bludovská a Langrova v Šumperku.

Dubnová otázka je tato. Jedna vývěska civilní ochrany obsahuje leták s textovou chybou. Která vývěska a který leták to je ?

Kromě uvedené, jsou další vývěsky na těchto dobrých adresách: u prodejen Hruška na náměstí Republiky a na ul. Uničovská, u křižovatky Husitská/Kozinova, výloha čistírny u hlavní pošty v Šumperku. Odpovědi směrovat do kanceláře bezpečnostní rady v budově radnice v Šumperku.
Vytvořeno 14.4.2014 13:19:30 | přečteno 1326x | hrachovina
load