Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Plakát Slavností města Šumperka vybere veřejnost

Teaser 01

U příležitosti Slavností města Šumperka, které se v letošním roce uskuteční pouze v jeden den, a to v sobotu 1. června 2013, připravilo město Šumperk ve spolupráci s Vyšší odbornou školou a střední průmyslovou školou Šumperk soutěž pro studenty oboru Grafický design o nejlepší grafický návrh plakátu Slavností města Šumperka 2013.

Oblíbené Slavnosti města Šumperka se v letošním roce nově uskuteční pouze v jeden den, a to v sobotu 1. června 2013. „Oproti předcházejícím ročníkům nebudou návštěvníci vůbec ochuzeni, páteční večerní program, který zahrnoval historický průvod městem, slavnostní ceremonii a ohňostroj, se letos přesouvá na sobotní večer“, vysvětluje Bohuslav Vondruška, referent oddělení kultury a vnějších vztahů. „Jelikož už začínáme s přípravami, mohu prozradit, že na návštěvníky čeká bohatý program, např. šermířská vystoupení, hry, soutěže, kolotoče a skákací hrad pro děti, historický jarmark, středověká bitva, dobová hudba, ale i vystoupení dvou šumperských kapel a mnoho dalšího“, pokračuje ve výčtu Vondruška.

Ve spolupráci s Vyšší odbornou školou a střední průmyslovou školou Šumperk byla mezi studenty oboru Grafický design vyhlášena soutěž o nejlepší grafický návrh plakátu Slavností města Šumperka 2013. Soutěžní návrhy budou od 18. března umístěny na webových stránkách města www.sumperk.cz, na kterých bude moci veřejnost až do 8. dubna hlasovat pro nejzdařilejší plakát. Vítězný plakát se stane pevnou součástí propagační kampaně Slavností a první tři místa budou vyhlášena přímo na Slavnostech.

„Zároveň se chystáme oslovit i všechny šumperské mateřské a základní školy, aby jejich děti a žáci nakreslili výkres s motivem jejich představy oslavy Dne dětí. Nejzdařilejší obrázky budou vystaveny v parku přímo během Slavností a návštěvníci budou moci hlasovat o ten nejhezčí. Vítězové budou vyhlášeni spolu s vítězi plakátové soutěže“, dodal na závěr Vondruška.

 
Vytvořeno 28.2.2013 14:43:31 | přečteno 1591x | hrachovina
load