Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Oznámení o zahájení procesu pořizování Změny č. 2 Územního plánu Šumperk

Městský úřad Šumperk – úřad územního plánování oznamuje, že byl zahájen, v souladu s §6 odst.5 písm. a) a §44 písm.a) zákona č.183/2006 Sb, o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon),proces pořizování Změny č.2 Územního plánu Šumperk. Na základě této skutečnosti informuje, že občané města Šumperk, oprávnění investoři a dále fyzické nebo právnické osoby, které mají vlastnická nebo obdobná práva k pozemku nebo stavbě na území města Šumperka, mohou podat podnět či návrh na Změnu č.2, Územního plánu Šumperk. Termín pro podávání návrhů na Změnu č.2, Územního plánu Šumperk je stanoven do 29.11.2017.

Návrh na změnu musí obsahovat náležitosti §46 odst. 1., stavebního zákona. Pro podání návrhu doporučujeme využít formuláře dostupného na webových stránkách města  ikona souboruwww.sumperk.cz, sekce „správa města“ – „formuláře a tiskopisy“ – „Návrh na pořízení změny územního plánu Šumperk“.

Vaše návrhy podávejte osobně na podatelně Městského úřadu Šumperk, ul. Jesenická 31 nebo zasílejte na adresu:

Městský úřad Šumperk
Odbor RÚI – oddělení územního plánování
Jesenická 31
787 01 Šumperk

Kontaktní osoba:
Ing. arch. Iva Krahulcová
vedoucí oddělení územního plánování
tel: +420 583 388 308
mail: iva.krahulcova@sumperk.cz

Vytvořeno 1.11.2017 9:08:54 | přečteno 1077x | matusu
load