Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Otcové mohou na novorozenecké oddělení

Logo Nemocnice Šumperk

Další krok k návratu do normálu učinila Nemocnice Šumperk. V polovině června zrušila zákaz návštěv na porodnickém oddělení. Tatínkové a další rodinní příslušníci tak mohou přijít na návštěvu za svými blízkými a seznámit s novým přírůstkem do rodiny.

 Nemocnice Šumperk se i na doporučení ministerstva zdravotnictví a hygieniků se postupně vrací zpátky ke svému standardnímu provozu od začátku června. Naplno se rozjely ambulance i operační sály. Nemocnice rovněž zrušila zákaz vjezdu automobilů do areálu a otevřela také veškeré postranní vchody pro pěší.

novorozenec

Vedení nemocnice však pacienty žádá, aby i nadále dodržovali během návštěvy zdravotnického zařízení veškerá doporučená opatření, ať už jde o roušky na obličeji, dodržování vzájemných odstupů nebo dezinfekce rukou.


Vytvořeno 18.6.2020 7:57:44 | přečteno 466x | singerova
load