Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

OP papírna věnovala městu respirátory a desinfekci

Dar od OP 1

Velkorysý dar přijalo před několika dny město Šumperk. OP papírna, se sídlem v Olšanech, věnovala Šumperku 240 kusů respirátorů FFP2 a 500 litrů desinfekce na ruce. 


Prakticky ve stejnou chvíli nás o pomoc požádala Diakonie Sobotín. Rozhodli jsme se předat část daru právě sem. Respirátory zde potřebovali pro personál, pro který vedení nemělo dostatek ochranných pomůcek. Papírně v Olšanech moc děkujeme, jejich daru si velice vážíme. Desinfekci a zbylé respirátory určitě využijeme nejen v sociálních službách, ale i ve školách a školkách, které se zanedlouho otevřou,“ uvedl šumperský starosta Tomáš Spurný.

Desinfekce a respirátory jsou uložené v hasičské zbrojnici v Šumperku – Temenici, o distribuci materiálu se starají dobrovolní hasiči. Jejich velitel Pavel Koutný osobně předal respirátory ředitelce Diakonie Sobotín Haně Sklenářové.

Dar od OP 2
Vytvořeno 29.4.2020 13:58:32 - aktualizováno 11.5.2020 12:09:17 | přečteno 569x | buchtova
load