Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

OHLED, nebo alespoň snaha

Na ostatní lidi, na přírodu. Nejsme tu sami, nejsme poslední. Po nás se budou chtít kochat i další.

OHLED je cílem pravidla č.1 z Desatera Horské služby Jeseníky pro lyžníky a prknaře. V prvním plánu platí pro chování na svahu. V druhém plánu platí i pro plánovače zisků z podnikání s přírodou, společným majetkem nás všech. Pravidlo a správnou odpověď na lednovou Hru civilní ochrany nalezl ve výloze čistírny u hlavní pošty žák základní školy na ul. Hanácká v Šumperku. Patří mu odměna. V historii Hry civilní ochrany jde o trhák. Při situaci civilní ochrany (povodeň, havárie, 3 dny bez elektriky, jiná mimořádná událost) může být vyhlášen některý z krizových stavů. Při krizovém stavu lze nařídit omezení v zásobování.  Čeho se mohou omezení v zásobování týkat ? To je další Hra. Ve vývěsce civilní ochrany nahoře uvedené, ve vývěskách u Hrušek na náměstí Republiky a Uničovské, na Bludovské a Husitské ulici lze najít odpověď. Pak ji doručit do kanceláře č. 508 v útrobách šumperské radnice. Čiže výhra Dárkového poukazu ke vstupu na představení podle vlastního výběru v kině OKO v Šumperku je možná.

Vytvořeno 10.2.2015 9:32:57 | přečteno 1270x | hrachovina
load