Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Odpadkové koše a sáčky pro pejsky

Podniky města Šumperka a.s. plánují na jaře roku 2017 pořídit nové odpadkové koše, na kterých by byly umístěny i zásobníky se sáčky na psí exkrementy. Prostřednictvím ankety se můžete vyjádřit, ve kterých ulicích byste tyto koše uvítali nejvíce. Vydávání sáčků na radnici zůstane pro majitele psů zachováno.

Vyjádřit se můžete prostřednictvím formuláře, který naleznete níže. Ve formuláři stačí pouze napsat ulici, popř. do závorky za název ulice i přesnější místo, např. Žerotínova (autobusová zastávka) a kliknout na tlačítko odeslat.  Hlasovat můžete do 31.10.2016.

Sáčky pro pejsky

Napište ulici
Ulice*:
Vytvořeno 14.7.2016 15:06:30 | přečteno 2015x | hrachovina
load