Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Odkud pocházím a kde je můj současný domov

Soutěž 2013

Vlastivědné muzeum v Šumperku, příspěvková organizace, Informační centrum Šumperk a Městské evropské informační centrum Šumperk vyhlašují fotografickou soutěž na téma „Odkud pocházím a kde je můj současný domov".

Podmínky soutěže:

Fotografická soutěž, v rámci které mohou cizinci ze zemí EU, žijící v České republice a naopak čeští obyvatelé, žijící v zemi EU zasílat fotografie své současné domoviny. Podmínkou je popis pár větami, co jednotlivce přivedlo do jiné země než rodné, zkrátka stručný příběh.

Fotografie je možno zasílat na email MEIS Šumperk: icsumperk@seznam.cz. Soutěž potrvá od 1.8. do 30.10. a vyhodnocena bude účastníky přednášky pana Ivo Müllera na téma Azorské ostrovy (Portugalsko) v termínu, který bude dodatečně upřesněn na www.infosumperk.cz. Nejlepší 3 příběhy a fotografie budou oceněny cenami, které každý cestovatel jistě ocení. 1. místo – sada cest. kufrů, 2. místo – sportovní batoh, 3. místo – kniha o ČR.
Děkujeme tímto za Vaši účast a těšíme se na Vaši účast a příběhy!

Vytvořeno 2.8.2013 10:13:50 | přečteno 1151x | hrachovina
load