Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Od července je Bratrušák otevřen od rána

IMG 20190806 131517

Od 1. července začíná na Bratrušovském koupališti prázdninový režim, areál bude otevřen tento měsíc od 9.00 do 20.00, v srpnu pak od 10.00 do 20.00. V případě nepříznivého počasí bude provozní doba zkrácena.

Na bazény se nyní nevztahují žádná zvláštní omezení. Není omezena kapacita areálu, nicméně některá ustanovení vlády nám ještě zůstala. Proto prosíme návštěvníky letního koupaliště, aby u vstupu do areálu využívali desinfekci na ruce, která je umístěna na stole u pokladny. Pokud si budete vybírat místo k ležení na dece, vždy doporučujeme vytvářet si prostor přibližně dva metry od ostatních návštěvníků, a to platí i při pohybu ve vodě. Více na nových webových stránkách www.sumperksportuje.cz.Vytvořeno 30.6.2020 | přečteno 730x | singerova
load