Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Obyvatelé Šumperka rozhodli o využití části rozpočtu

V pátek 23. února byla ukončena anketa, jejímž prostřednictvím měli lidé možnost rozhodnout, jakým způsobem město proinvestuje částku 750 000 korun ze svého rozpočtu pro rok 2018. 

Do ankety se zapojilo 1071 lidí a z nabízených pěti možností zvítězilo hřiště u šumperského divadla, které město v letošním roce prostřednictvím Podniků města Šumperka a.s. vybuduje. V loňském roce byla anketa ve městě spuštěna poprvé. Občané rozhodli, že za částku půl milionu korun město pořídí nový mobiliář v jednotném vizuálním stylu na Hlavní třídu a do přilehlých ulic.

Výsledky ankety pro rok 2018

 

1. Dětské hřiště – vybudování dětského hřiště na travnaté ploše u budovy Divadla.

479

2. Dvořákovy sady – dílčí úprava parku vč. vybudování hřiště na pétanque

134

3. Oprava chodníků v „České čtvrti“ – ul. Svatováclavská a Čičákova (celkem se jedná cca o 700 metrů chodníku)

199

4. Oprava chodníku na ul. Zahradní (prostor mezi domy č.o. 23 - 37, cca 200 metrů dlouhý úsek)

226

5. Oprava chodníku na ul. Sluneční v úseku mezi ul. Zahradní a Pod Senovou (před domem č.o. Sluneční 1)

33

 

 

Vytvořeno 28.2.2018 11:12:18 | přečteno 1409x | hrachovina
load