Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Občané nominovali Olomoucký kraj do Ankety společenské odpovědnosti

aso

Dne 26. 9. 2012 se Olomoucký kraj na základě nominací občanů zapojil do Ankety společenské odpovědnosti. Cílem již třetího ročníku této ankety je ocenění a zviditelnění takových subjektů, které považují odpovědnost vůči lidem, kvalitě poskytovaných služeb a svým zaměstnancům za významnou. Pořadatelem ankety je Institut společenské odpovědnosti, jehož hlavním cílem je získat zpětnou vazbu, jak občané vnímají jednotlivé organizace ve svém okolí.

Své názory ke společensky nejodpovědnějším organizacím můžete vyjadřovat až do 30. listopadu 2012 prostřednictvím odevzdání hlasovacího lístku, nebo elektronicky prostřednictvím odkazu na internetových stránkách Institutu společenské odpovědnosti www.institutso.com. Zde můžete hlasovat pro jednotlivé organizace, které jsou v letošním roce rozděleny do 12 kategorií. Zároveň máte možnost nominovat další společensky odpovědné firmy a instituce.

Po ukončení ankety bude na základě slosování všech hlasujících vybrán jeden účastník, který vyhraje luxusní zájezd pro 2 osoby. V případě, že se ztotožňujete s vizí Olomouckého kraje být společensky odpovědnou organizací, podpořte nás svým hlasem a přispějte tak co nejlepšímu umístění Olomouckého kraje v této anketě.

Děkujeme za Váš hlas pro Olomoucký kraj.


Vytvořeno 1.10.2012 10:23:54 | přečteno 1643x | hrachovina
load