Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nová zážitková karta Jeseníky Pass

Logo projektu Jeseníky Pass

Více než sto dvacet slev, bonusů a netradičních zážitků přináší návštěvníkům jesenických hor nová zážitková karta Jeseníky Pass. Průlomová novinka v nejvyšších moravských horách začala turistům sloužit se začátkem letních prázdnin.

„Jeseníky Pass přinese návštěvníkům hor celou řadu benefitů. Držitelé karty mohou využívat výhod od poskytovatelů toho nejlepšího, co Jeseníky v oblasti služeb nabízejí,“ představuje kartu hosta Andrea Závěšická, ředitelka Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu.
Do pilotní sezóny se podle Andrey Závěšické zapojilo osmdesát subjektů po celých Jeseníkách. „Díky kartě získají turisté nejen významné slevy a bonusy, ale také ojedinělé zážitky. Například u jednoho ze zapojených partnerů mohou navštívit neveřejné prostory včetně tajného schodiště,“ uvedla ředitelka projektu.

Veškeré podrobné informace ke kartě, seznam akceptačních a distribučních míst i přehled poskytovaných benefitů najdou zájemci na webových stránkách JesenikyPass.cz. Zde si mohou kartu také online objednat. Pro jednotlivce stojí 99 korun na sezónu, rodinná karta přijde na 199 korun. Zdarma pak kartu získají ubytovaní hosté v některých hotelech, penzionech a lázních v rámci „ubytovacích balíčků“.

„Kromě nejrůznějších slev, bonusů a nadstandardních benefitů bude Jeseníky Pass zároveň věrnostní kartou, na kterou mohou uživatelé dlouhodobě sbírat body,“ připomíná Andrea Závěšická. Ta zároveň dodala, že počet subjektů zapojených do systému není konečný a stále se zvyšuje. „Velmi nás zájem těší. V současné době přibývají skoro každý den noví poskytovatelé výhod pro držitele Jeseníky Passu,“ potvrdila Závěšická.

Destinační karta hosta je běžnou součástí nabídky turisticky atraktivních míst po celém světě a rychle se zabydluje také v mnoha lokalitách v ČR. Spuštění jednotné karty hosta Jeseníků připravuje Sdružení cestovního ruchu Jeseníky ve spolupráci s Olomouckým krajem. V loňském roce začala intenzivní příprava zavedení systému do specifických podmínek jesenických hor a proběhla také veřejná setkání se zástupci potenciálních zapojených subjektů a partnerů. Jeseníky Pass začne poprvé sloužit turistům během letní sezony 2015.

Kontakt:
Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu
Kladská 1, Šumperk, 787 01
zavesicka@jesenikytourism.cz
Tel.: 608 119 091

Vytvořeno 29.7.2015 12:55:20 | přečteno 1476x | hrachovina
load