Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nejen pro oběti domácího násilí

Při obnovení obsahu vývěsek civilní ochrany v Šumperku je současně vyhlášeno další kolo HRY.

Zářijová HRA civilní ochrany není směřována jen k obětem domácího násilí.

Možná, že osloví klidně žijící, ale kteří ví, že ve svém okolí …….

OTÁZKA: Na jakém telefonním čísle lze domluvit schůzku s odborníkem v Šumperku a mezi čtyřma očima se svěřit s domácím násilím ?

V některé z vývěsek civilní ochrany v Šumperku  - u prodejny Hruška na ul. Uničovská, výloha čistírny u hlavní pošty, pod břízami na ul. Bludovská, u prodejny Hruška na náměstí Republiky, křižovatka s ul. Kozinovou na ul. Husitská je odpověď, na kterou čeká bezpečnostní rada, Městský úřad Šumperk.

Srpnová otázka HRY se týkala možného limitu množství soli při nákupu po vyhlášení krizového stavu. Správné množství je 1 kg pro jednoho kupujícího.

Vítězkou srpnového kola HRY je a odměnu dostane Anna Zerzáňová ze Šumperka, která našla správnou odpověď ve vývěsce civilní ochrany u prodejny Hruška na ul. Uničovské v Šumperku.

Smyslem srpnové otázky bylo připomenutí, že v civilní ochraně existuje právní pojem „krizový stav“ a s ním může být spojena mimo jiné i regulace zásobování obyvatelstva.

Vytvořeno 11.9.2012 12:58:29 | přečteno 1380x | matusu
load