Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nechoď se koupat sám, nepodceňuj nebezpečí vody

Jde o jednu ze zásad desatera pro bezpečný pobyt u vody. Byla odpovědí na červnovou otázku hry civilní ochrany. Spolu s obrázkem ji obsahovala v Šumperku vývěska civilní ochrany u prodejny Hruška na Uničovské ulici. Vzhledem k různým letním nástrahám pro prázdninovou pohodu je zvolena i otázka do hry pro červenec. Jak zní zásada č. 7 z desatera pro túru po horách ? Na odpověď, která je v některé z vývěsek civilní ochrany,  čeká podatelna uvnitř radnice v Šumperku, nebo lze odpověď poslat na 606702272 či jiri.skrbek@sumperk.cz. Vývěsky v Šumperku jsou na ul. Uničovská u prodejny Hruška, ul. Bludovská pod břízami, nám. Republiky u prodejny Hruška,  ul. Husitská a ve výloze čistírny u hlavní pošty. 

Vytvořeno 10.7.2013 10:56:08 | přečteno 1031x | hrachovina
load