Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Návrh: Od září školní rok také pro dospělé a pokročilé

V měsíci dožínek vyhlásila v Šumperku  Hra civilní ochrany otázku: „Kde je popsána mlčenlivost zdravotnického zařízení ?“.

Nuže zákon č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách obsahuje zajímavé počtení. Práva a povinnosti nemocnice, ale také práva a povinnosti pacienta, atd. 

Je na zvážení třeba nějaké neziskovky. Organizovat od září školní rok také pro dospělé a pokročilé. Hezkou srozumitelnou češtinou informovat o obsahu uvedeného zákona a jiných zákonů.

Před vánočním kvartálem Hra civilní ochrany nastolila tuto otázku: Pro evakuaci při situaci civilní ochrany je nutné vybavení lidí evakuačními zavazadly. Co takové zavazadlo „MUSÍ“ ?

Situací civilní ochrany je povodeň, havárie, 3 dny bez elektriky či jiná mimořádná událost.

Odpověď je k nalezení v některé z vývěsek civilní ochrany v Šumperku. Tzn. u křižovatek ulic Bludovská Langrova a Husitská Kozinova, u prodejen Hruška na ulici Uničovská a náměstí Republiky, ve výloze čistírny u hlavní pošty. Odpovědi se shromažďují v kanceláři č. 508, radnice, nám. Míru 1, Šumperk. Tamtéž je výdejní místo odměny. 

Vytvořeno 17.9.2014 12:31:12 | přečteno 1332x | hrachovina
load