Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nákupní doba pro seniory skončila

senior 3336451 640

Od úterý 26. května přestalo platit omezení, podle kterého jsou větší obchody s potravinami v určitou dobu vymezeny pouze pro seniory. Rozhodla o tom vláda. Skončí tak další z klíčových opatření proti šíření koroaviru covid-19.

Až do pondělí byly obchody s potravinami větší než 500 metrů čtverečních pouze pro seniory otevřeny mezi osmou a desátou hodinou dopolední. Mladší lidé do nich v tu dobu neměli přístup. Důvodem byla skutečnost, že zvláště ti, kdo jsou starší než sedmdesát let, patří mezi osoby nejohroženější koronavirem.


Vytvořeno 26.5.2020 9:20:35 | přečteno 698x | singerova
load