Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nad Vyhlídkou se mohou pohodlně procházet i maminky s kočárky

Vyhlídka1

V těchto dnech významně prokoukla lokalita nad Vyhlídkou. Pruh lesa nad rodinnými domky vyčistila firma, která se zabývá údržbou zeleně. Díky tomu se již pěší nemusejí prodírat náletovými dřevinami. Nyní tudy mohou pohodlně procházet například na oblíbené Nové Domky i maminky s kočárky.

Vyhlídka2„Pracovníci firmy zde dva týdny čistili les, odstranili desítky náletových dřevin, které hned na místě proměnili ve štěpku. Díky tomu zde mají vylepšené okolí nejen obyvatelé vilové čtvrti, ale i lidé, kteří se procházejí v příměstských lesích. V těchto aktivitách budeme pokračovat. Nyní nás čeká podobný zásah například v lesoparku Cihelna,“ uvedl místostarosta Jakub Jirgl, který si lokalitu nad Vyhlídkou přišel s pracovnicemi komunálních služeb prohlédnout. 

Vyčištění porostu od desítek stromů a keřů odhalilo nejen krásné místo na procházky s vyhlídkou na město, ale také černé skládky, jejichž původ i odstranění již řeší příslušné orgány.


Vytvořeno 13.5.2020 14:52:20 | přečteno 511x | singerova
load