Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na rejchartickou louku se snesou andělé

anděl2

Sochy andělů bude tvořit od poloviny července na louce u Rejchartic skupina umělců.  Akce vyvrcholí v sobotu 18. července vernisáží, bohatý program začíná úderem poledne.

Letošní šestý ročník Andělária nese podtitul „Společnou radostí koronaviru navzdory!“ Do práce se řezbáři pustí ve středu 15. července. Od tohoto dne mohou zájemci sledovat jejich práci na otevřené louce. Na ni se pak andělé „snesou“ v pátek 17. července odpoledne, večer bude připraveno posezení u ohně se živou hudbou. Slavnostní finále se odehraje na louce v sobotu 18. července a doprovodí ho řada akcí. Přesný program i možnost dopravy je na webu Andělária.

Andělské bytosti každoročně uvolňují na rejchartické louce místo novým kolegům a ozvláštňují tzv. Andělskou stezku vedoucí ze Šumperka po modré značce přes Čarovný les a Tulinku do rejchartického údolí. Část z nich se zabydlí ve městě, městských parcích a na dalších místech. 

Vytvořeno 8.7.2020 | přečteno 845x | singerova
load