Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na nádraží přibyla další služba pro cestující

web

Vejdete do nádražní haly, dáte se vlevo a vedle pekárny v prostorách bývalé restaurace nejdete poštu. Útulné prostory ve zcela novém poštovním designu jsou pohodlné nejen pro personál, ale především pro klienty. Těm slouží i jedna uzavřená diskrétní přepážka, kde spolu s poštovní úředníci najdou soukromí. Všechny přepážky jsou univerzální, bez vyvolávacího systému.

Provozní doba pro veřejnost byla od 1. září stanovena: Po a St 10:00 – 12:00, 13:00 – 18:00, Út, Čt a Pá: 8:00 – 12:00, 13:00 – 16:00. V sobotu a v neděli bude zavřeno.

IMG 0081

„Nádraží a pošta k sobě neodmyslitelně patří. Rekonstrukce prostor se opravdu povedla, určitě pozvedla i úroveň služeb na nádraží. Přeji vám, aby sem lidé chodili rádi, a aby se jim zde líbilo tak jako nám,“ uvedl starosta Tomáš Spurný, který spolu se svými kolegy z radnice, místostarosty Martou Novotnou a Jakubem Jirglem pobočku symbolicky otevřel.

IMG 0098


Vytvořeno 1.9.2020 14:18:16 | přečteno 783x | singerova
load