Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na mobilu vyťukáte číslo a galerie se otevře

web

Na mobilu vyťukáte telefonní číslo, které je na dveřích, v zámku to cvakne a můžete vstoupit. Takto funguje první samoobslužná galerie, která se ve čtvrtek 6. srpna otevřela v klasicistním altánu u klášterního kostela v Radniční ulici.

Automatický kód funguje pouze během návštěvní doby, která je od dubna do října 8.00 – 18.00. Když návštěvník vstoupí do místnosti, zapnou se světla a zároveň se spustí bezpečnostní kamerový systém, který je vybaven i kouřovým čidlem. Návštěvník si prohlédne výstavu a po jeho odchodu se altán znovu uzamkne. Vstup do galerie je zdarma, zájemci mohou poslat dárcovskou SMS.

IMG 9618

Pavilon je kulturní památka, která je v majetku PMŠ a.s. Jde o drobnou, ale krásnou stavbu, která dlouhé roky nenašla adekvátní využití. Se svolením majitele objektu a Města Šumperka ve spojení s Eagle Gallery bude objekt zpřístupněn veřejnosti jako Galerie Pavilon – Kabinet fotografie a malého umění. Pro tyto účely byl objekt kompletně opraven a nově vybaven výstavním fundusem. Na programu galerie budou především autorské i tematické výstavy kvalitních fotografií.

IMG 9589

O premiérovou výstavu se postaral fotograf Ivan Prokop, který osobně zahájil výstavu s názvem …byl jsem při tom. Jeho „hudební fotografie si budou moci zájemci prohlédnout do 27. září.

IMG 9633


Vytvořeno 8.8.2020 | přečteno 715x | singerova
load