Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Možná tip na dárek

Patrně pod různými názvy je k dostání aluminiová folie. Ta je zmiňována Horskou službou Jeseníky coby jedna z položek v seznamu výbavy pro ozdravný pobyt v přírodě. Zejména při plánu zdolat nějaký ten kilometr. Aby se z toho nestal zážitek, kdy se přišlo o zdraví, z důvodu podchlazení. Uvedený seznam byl ve vývěsce na ulici Husitské v Šumperku v souvislosti s listopadovou Hrou civilní ochrany. Nedávné mrzutosti okolo namrzlých drátů naznačily, že takovou folii lze využít, kdyby nám větším problém s elektrikou způsobil páru od úst v obýváku či ložnici.

Hra civilní ochrany v době početných lidových tradic položila pod stromeček otázku:  Jaká lidová moudrost platí pro evakuaci při situaci civilní  ochrany ? Nalezení odpovědi je jisté v některé z pěti vývěsek civilní ochrany v Šumperku. Adresa jedné je již uvedena. Další adresy:  prodejny Hrušky na Uničovské a náměstí Republiky, ulice Bludovská a výloha čistírny u hlavní pošty. Kancelář 508 radnice v Šumperku je poslední zásadní adresou. Neboť odtud lze očekávat odměnu za doručenou správnou odpověď s adresou vývěsky, kde byla zjištěna.

Vytvořeno 15.12.2014 8:01:20 | přečteno 1766x | hrachovina
load