Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Městský úřad Šumperk získal na konferenci „Moderní veřejná správa“ bronzové ocenění.

místostarosta Přichystal s vedoucí kanceláře tajmeníka Ing  Dvořáčkovou přebírají cenu Foto MVCR

Městský úřad Šumperk získal na konferenci „Moderní veřejná správa“, která se konala pod záštitou Ministerstva vnitra, jež je garantem kvalitní veřejné správy, Cenu za kvalitu ve veřejné správě za rok 2016. Cílem této konference je především předávání zkušeností a dobrých praxí při zavádění kvality ve veřejné správě.

Do programů, jejichž cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb, se úřad zapojuje již od roku 2003. Letos byla aktivita úřadu oceněna Ministerstvem vnitra ČR cenou za „Kvalitu ve veřejné správě za rok 2016“ - Organizace zvyšující kvalitu veřejné služby (tzv. bronzový stupeň) za implementaci modelu CAF (Společný hodnotící rámec). Záměrem tohoto projektu, který úřad aplikuje již od roku 2006 je nalézt oblasti v nichž je žádoucí učinit takové změny, které by mohly zlepšit kvalitu prováděných činností úřadu ve vztahu k veřejnosti, v rámci zdokonalování vnitřního chodu organizace i ve vztahu ke všem subjektům, s nimiž úřad přichází v rámci své činnosti do kontaktu.

Model CAF je nástrojem kvality, který je v současné době aktivně využíván nejen soukromým sektorem, ale i veřejnou správou. Tento model napomohl zvýšit úroveň kvality řízení úřadu, zkvalitnit celou řadu procesů směřujících k externím i k interním klientům úřadu.

Úřad předpokládá, že i nadále bude rozvíjet své aktivity v oblasti zvyšování kvality poskytovaných služeb a v zavádění nových inovačních projektů.
Vytvořeno 19.6.2017 13:25:30 | přečteno 1055x | matusu
load