Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město vypisuje výběrové řízení na tajemníka

Logo města Šumperka

Město Šumperk opakovaně vypisuje výběrové řízení na funkci tajemníka. V prvním výběrovém řízení, které se uskutečnilo na konci května, nebyl vhodný kandidát vybrán, město proto vypsalo výběrové řízení nové. Zájemci mohou podat přihlášku do úterý 30. června.

Nový tajemník by měl nastoupit 12. září. Řídit bude tým zhruba dvě stě dvaceti zaměstnanců. Mezi jeho hlavní úkoly bude patřit řízení a koordinace chodu úřadu a výkonu státní správy. Vedoucí úřadu nesmí vykonávat funkce v politických stranách a v politických hnutích.

V požadavcích, které by měl uchazeč o tuto funkci splňovat, je například vysokoškolské vzdělání, organizační a řídící schopnosti, dobré komunikační schopnosti a umění jednat s lidmi či umění kultivovaného písemného vyjadřování.

Písemnou přihlášku se všemi požadovanými přílohami je třeba doručit osobně na podatelnu Městského úřadu, nám. Míru 1, Šumperk do 30. června do 15:00 hodin, nebo poštou v uzavřené obálce (rozhodující je podací razítko podatelny úřadu) na adresu - Město Šumperk, starosta města, nám. Míru 1, 787 01 Šumperk.

Funkci tajemníka dosud zastává Petr Holub, který v září odchází. Ve funkci končí po bezmála třiceti letech, důvodem je důchodový věk. Petr Holub je nejdéle sloužícím tajemníkem v širokém okolí. Na Městském úřadu v Šumperku působí od května 1991 jako vedoucí odboru školství a sociálních věcí, post tajemníka převzal v listopadu 1992.

Bližší informace a podmínky výběrového řízení jsou zde.

Radnice ŠumperkVytvořeno 8.6.2020 13:59:18 | přečteno 1026x | singerova
load