Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Šumperk získalo v soutěži Zlatý erb 2013 dvě ocenění

3misto el sluzba

V letošním ročníku soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí získalo město Šumperk hned dvě ocenění. Ceny si převzali zástupci města na slavnostním ceremoniálu, na němž byly vyhlášeny výsledky krajského kola Olomouckého kraje.

V kategorii Nejlepší web v Olomouckém kraji získalo město Šumperk 3. místo. „Webové stránky města prošly počátkem roku 2012 výraznými změnami. Zpřehlednilo a změnilo se nejen rozložení informací, ale byla i kompletně přepracována grafika celého webu tak, aby byla v souladu s nově zavedeným grafickým stylem města,“ sdělil vedoucí oddělení informatiky Ing. Pavel Kouřil.  Vítězem v této kategorii se stal zcela nový web statutárního města Olomouc. Druhé místo získalo se svými webovými stránkami město Přerov.

Další cenu za 3. místo získalo město Šumperk za elektronickou službu Požadavky občanů, kterou město spustilo v polovině roku 2012. „Tato elektronická služba je využívána občany, kteří mohou jejím prostřednictvím upozorňovat na různé problémy na území města. Na zabezpečování provozu se podílí oddělení informatiky MěÚ.  Na zajišťování odpovědí a reakcí na požadavky občanů se podílí celý městský úřad včetně městských organizací. Od jejího spuštění evidujeme již přes 2000 unikátních návštěv a přes 35 požadavků občanů, které jsou všechny průběžně řešeny,“ doplnil Kouřil.  Vítězem v této kategorii se pro letošní rok stala služba e-UtilityReport, kterou do soutěže přihlásila zábřežská radnice a 2. místo získala Olomouc za službu Bezbariérová mapa města online.

Vsichni ERB 2013, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 20.3.2013 14:14:04 | přečteno 1472x | hrachovina
load