Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Šumperk předalo ceny již podvacáté

V sobotu 11. dubna se v šumperském divadle uskutečnilo slavnostní předávání Cen města Šumperka za rok 2014.

Ceny byly uděleny celkem v deseti kategoriích a Zastupitelstvo města Šumperka udělilo také dvě zvláštní ceny, které získala organizace Pomněnka o.p.s. a mladý běžec Vojtěch Král. Ceny města byly v letošním roce uděleny již podvacáté. S čím se město Šumperk muselo během 20 let potýkat a jak se během této doby změnilo? Kompletní záznam slavnostního udílení cen. Fotogalerii, která bude průběžně doplňována, naleznete zde pod článkem.

 
Vytvořeno 23.4.2015 9:04:07 | přečteno 1273x | hrachovina
load