Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Šumperk pořádá Veletrh sociálních služeb

KP

Město Šumperk pořádá ve spolupráci s poskytovateli sociálních služeb v Šumperku a okolí akci s názvem Veletrh sociálních služeb, která se uskuteční ve středu 22. května 2013 od 10:00 do 17:00 hodin v letním divadle Vily Doris a v přilehlém parku Sady 1. máje.

„Poskytovatelé sociálních služeb v Šumperku a okolí představí v rámci veletrhu své služby. Návštěvníci se mohou těšit na praktické ukázky z činnosti jednotlivých poskytovatelů a sami si mohou vyzkoušet například překonávání překážek na mechanickém vozíku, zdarma si nechat změřit krevní tlak, zjistit svoji krevní skupinu, změřit si hladinu glykemie či vyzkoušet si nácvik kardiopulmonální resuscitace dospělého a dítěte,“ sdělila koordinátorka projektu Komunitního plánování Bc. Slavěna Karkošková z odboru sociálních věcí MěÚ Šumperk. 

Na veletrhu představí své služby například společnosti Pontis Šumperk o.p.s., Charita Šumperk, Armáda spásy, Domov důchodců, SONS Šumperk, Centrum Pomněnka, a další. Součástí akce je rovněž doprovodný program. Své umění zde kromě uživatelů sociálních služeb předvedou skupiny mažoretek SANY, mažoretky seniorky Bohdíkov, taneční skupina Tornádo, klub sportovního tance NEXT. Hudební program zajistí skupina BEG BIE Country M. Machala a hudební skupina KIKS. Celou akcí budou provázet moderátoři Hana Písková a Dušan Ščambura.

„Projekt komunitního plánování sociálních služeb navazuje na předešlý projekt, který byl realizován v letech 2005-2007, kdy jsme pořádali podobné akce za účelem zvýšení povědomí o sociálních a souvisejících službách poskytovaných v Šumperku a okolí,“ doplnila koordinátorka projektu Karkošková. Akce je pořádána v rámci projektu Rozvoje procesu komunitního plánování sociálních služeb v Šumperku, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Veletrh sociálních služeb A3 tisk, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 6.5.2013 8:32:40 | přečteno 1735x | hrachovina
load