Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Šumperk pořádá Veletrh sociálních služeb

seniors 1505935 640

Město Šumperk pořádá ve spolupráci s poskytovateli sociálních služeb v Šumperku a okolí akci s názvem Veletrh sociálních služeb. Ten se uskuteční v úterý 8. září od 10:00 do 15:00 hodin v prostoru před Českou spořitelnou a částečně v parku U Sovy. Tradiční akce je realizována v rámci procesu komunitního plánování sociálních služeb městem Šumperkem již od roku 2005.


20180925 110030

„Poskytovatelé sociálních služeb v Šumperku a okolí představí v rámci veletrhu své služby téměř ve všech oblastech pomoci lidem všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi, sociálně znevýhodněné děti a mládež, pro seniory, pro osoby se zdravotním postižením nebo osoby v krizi. Návštěvníci se mohou těšit na praktické ukázky z činnosti jednotlivých poskytovatelů sociálních služeb. Zdarma si mohou nechat změřit krevní tlak, zjistit svoji krevní skupinu, změřit si hladinu glykemie či vyzkoušet si nácvik kardiopulmonální resuscitace. Na Veletrhu si budou moct zakoupit drobné předměty vyrobené uživateli sociálních služeb, např. plátěné tašky, levandulové pytlíčky, tkané koberce, svíčky nebo keramiku, ale také získat rady pro řešení konkrétní tíživé sociální situace,“ sdělila koordinátorka komunitního plánování Bc. Slavěna Karkošková z odboru sociálních věcí MěÚ Šumperk.

Veletrh SOC 2020 A3
Vytvořeno 13.8.2020 10:12:13 | přečteno 804x | singerova
load