Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město se zásobilo desinfekcí. Díky darům

Hasiči - dezinfekce 1

Dva tisíce litrů desinfekce na podlahy a tisíc litrů na ruce. Díky těmto darům od šumperských firem Everstar a SHM mohlo město tolik potřebnou desinfekci zdarma distribuovat především do sociálních služeb. 

Oběma firmám patří velký dík. Desinfekce na ruce od SHM zamířila prioritně do sociální oblasti nejen v Šumperku, ale i v blízkém okolí. Plošnou desinfekci od Everstaru jsme rozdávali také otevřeným provozovnám a vývařovnám,“ sdělila šumperská místostarostka Marta Novotná, která za krizový štáb Šumperka dary přijala. 

Vytvořeno 17.4.2020 12:56:49 | přečteno 540x | buchtova
load