Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město děkuje za bezdotykové teploměry

Bezdotykový teploměr

Bezdotykové teploměry vypůjčila krizovému štábu Nemocnice Šumperk a Transfuzní služba Šumperk. Teploměry slouží v šumperských domech s pečovatelskou službou, které mohou být rizikem pro šíření Covidu-19. Moc děkujeme oběma subjektům za tuto výpůjčku, díky níž jsme mohli monitoring obyvatel domu okamžitě zahájit,“ vysvětlil místostarosta Jakub Jirgl. Obyvatelům měří pravidelně teplotu sociální pracovnice. 

Vytvořeno 17.4.2020 13:26:51 | přečteno 455x | buchtova
load