Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Magazín v říjnu

Podpora cyklotématu v souvislosti s diskusí okolo  soběstačnosti Čechie v naftě a okolo epidemie cukrovky, se objevuje i v barevném  magazínu civilní ochrany. Některý z jeho listů odpovídá na otázku : Co to je dopravní značka „V 14“ ? Listy č. 1 – 4 jsou ve vývěskách civilní ochrany u Hrušek (Uničovská a náměstí Republiky), listy č. 5 – 8 jsou pak u křižovatek (Bludovská Langrova a Husitská Kozinova), listy č. 9 – 10 ve výloze čistírny u hlavní pošty v Šumperku. Právě na listu č. 4 byla odpověď na minulou otázku Hry civilní ochrany. Při evakuaci v případě povodně, havárie, třech dnů bez elektriky či jiné nechutnosti je potřebný evakuační kufr. Tento kufr MUSÍ POPRVÉ – pomáhat žít v nouzových podmínkách. Dále MUSÍ PODRUHÉ – být přenosný jednou osobou. Pomoc mohou očekávat jen staří a nemocní. Pravidla Hry civilní ochrany na rozdíl od obsahu vývěsek nebyla a nejsou měněna.

Vytvořeno 13.10.2014 14:56:15 | přečteno 1326x | hrachovina
load