Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Lidé mohou do autobusů nastupovat předními dveřmi

Logo Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje

Lidé mohou do autobusů Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje opět nastupovat standardně předními dveřmi. Zrušení nařízení Olomoucký kraj zdůvodnil tím, že zaměstnanci dopravních firem jsou už dostatečně vybaveni ochrannými pomůckami.

Linkové autobusy jsou navíc pravidelně dezinfikovány. Těmito opatřeními dopravci dostatečně chrání zdraví zaměstnanců i cestujících. Linkové autobusy v kraji stále jezdí v režimu jarních prázdnin.

V regionálních vlacích objednávaných Olomouckým krajem bylo zároveň obnoveno odbavení cestujících ve vozidle, které bylo dočasně zrušeno na začátku koronavirové epidemie. Předními dveřmi mohou lidé nastupovat také do autobusů MHD v Šumperku. Cestující už ale musí platit jízdné.

Vytvořeno 21.4.2020 13:29:15 | přečteno 499x | buchtova
load