Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Líbí se vám Informační centrum Šumperk?

íčko

Zapojte se do hlasování v anketě Oblíbené informační centrum roku 2020, podpořte šumperské "Íčko", které sídlí na Hlavní třídě v budově divadla.

Anketu popularity turistických informačních center, mezi nimiž nechybí ani to šumperské, vyhlásila Asociace turistických informačních center ČR (A.T.I.C.). Hlasování ve spolupráci s asociací zajistí společnost Kam po Česku s.r.o., na jejichž webových stránkách můžete svůj hlas odevzdat. Anketa probíhá do 31. srpna 2020. 


Vytvořeno 14.7.2020 | přečteno 335x | singerova
load