Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Letošní novinkou Vánoc v Šumperku jsou vánoční trhy

sumperk1

Pohodovou vánoční atmosféru, originální dárky a čerstvé kvalitní potraviny nabídnou návštěvníkům Vánoční trhy v Šumperku.

Přijďte načerpat vánoční atmosféru, nakoupit originální dárky a čerstvé kvalitní potraviny.
Sezóna farmářských trhů v Šumperku sice skončila, prodejci se však sjedou do Šumperka ještě před Vánocemi. Těšit se můžete na zabíjačkové speciality pana Klimeše z Bušína, uzeniny od Warische z Krnova, sýry od Dity Ferancové ze Šumperka, kvalitní „konzervy“ ve skle od firmy Designfoods ze Zábřeha, čerstvé pekařské výrobky z Libiny, bylinné sirupy a tinktury z Rychleb, Davídkovo koření, výrobky s rakytníkem, kvalitní víno z vinařství Herzán z Čejkovic, frgály, trdelníky a mnoho dalšího. Z řemeslných výrobků se budou prodávat ručně vyráběné šperky, keramika, dřevěné výrobky, proutěné zboží, háčkované čepičky a ručně šité výrobky do domácnosti. Po oba dny můžeme také zakoupit výrobky uživatelů denního centra „Pomněnka“, společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením.

Vánoční trhy se budou konat na obvyklém místě farmářských trhů, na Hlavní třídě v Šumperku od OD Jednota po hotel Grand a to v pátek 19. prosince od 9. do 18. hod, v sobotu 20.prosince od 9. do 16. hod. Vánoční trhy pořádá Město Šumperk. Bližší informace a seznam prodejců naleznete na www.farmarskethysumperk.cz.

Nezapomeňte si pak zajít koupit svařáček na Točák.

Ing. Lucie Hošková

Vytvořeno 2.12.2014 10:22:41 | přečteno 3005x | hrachovina
load