Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Koncert u příležitosti výročí partnerství s městy Nysa a Prievidza

Město Šumperk pořádá koncert u příležitosti výročí partnerství s polským městem Nysa a se slovenským městem Prievidza. Slavnostní koncert se uskuteční ve čtvrtek 13. října 2016 od 18:00 hodin v klášterním kostele Zvěstování Panny Marie. Vystoupí na něm šumperská populární skupina O5 a Radeček a slovenské duo Huzika.  Vstupenky jsou k dostání v Informačním centru Šumperk na Hlavní třídě za 100,-Kč.

Partnerství s městem Nysa trvá již 20 let, s městem Prievidza o pět let méně. Město Šumperk s Nysou i Prievidzou vzájemně spolupracuje ve všech oblastech kulturního, hospodářského a politického života. Města pořádají společné sportovní akce, například fotbalový turnaj mládeže, úzká spolupráce probíhá také mezi basketbalovými týmy Šumperka a Prievidze. Díky společně realizovaným projektům za podpory fondů z Evropské unie vznikla v Šumperku expozice Čarodějnické procesy v Geschaderově domě, Čarovný les osázený pohádkovými sochami s odpočívadlem a mnoho dalšího.

ikona souboruPlakát.
Vytvořeno 5.10.2016 9:41:07 | přečteno 1494x | matusu
load