Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kolem Koliby vede „objížďka“

koliba web

Návštěvníci příměstského lesa, kteří míří od rozcestníku u Nových Domků kolem Koliby na Kotel, čeká malá „objížďka“.

„Soukromý majitel Koliby si ohradil svůj pozemek hliněným valem, a zahradil tak zeleně značenou stezku. Město proto nechalo vybudovat novou trasu a přeznačkovat ji,“ uvedl šumperský starosta Tomáš Spurný. Nová stezka, dlouhá pár desítek metrů je dostatečně široká, maminky s kočárky nebo cyklisté se nemusí bát, že by ji neprojeli.

O úpravy se postarala místní firma, která část cesty zpevnila podsypem z kamínků a vysekala náletové křoviny.    

IMG 9340

koliba1 upr

Koliba upr 2

koliba3 upr

Koliba4 upr


Vytvořeno 1.7.2020 9:32:41 | přečteno 1345x | singerova
load