Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Klub důchodců se opět otevírá veřejnosti

senior 3336451 640 (1)

Šumperský klub důchodců se příští týden znovu otevře veřejnosti. Seniorům už pravidelné setkávání chybělo. Těší se na to, že aktivity, které v jarních měsících nemohli podnikat, si v dalším období roku vynahradí.

„Naši senioři jsou velmi aktivní. Jsou zvyklí na pravidelná setkávání v pondělí a v úterý, popovídají si, dají si kávu, někteří zajdou společně i na zákusek do kavárničky. Obdivuji je, co všechno zvládnou při společných akcích a zájezdech,“ říká Tereza Moravcová, vedoucí Univerzity volného času šumperské obecně prospěšné společnosti PONTIS, která Klubu důchodců Šumperk pomáhá.

Klub seniorů, sídlící v Temenické ulici číslo 5, se po dlouhých měsících pauzy způsobené opatřeními vůči koronaviru znovu otevře v pondělí 3. srpna. „Už se všichni moc těšíme, až doženeme, to, co jsme v minulých měsících zameškali, zájezdy i další aktivity,“ říká předsedkyně klubu Věra Rollerová.

foto Klub důchodců

Senioři se tak v tomto měsíci ve svém klubu v bývalém společenském středisku Sever mohou setkávat pravidelně každé pondělí a úterý od 13 do 15 hodin. Kromě posezení, stolních her nebo půjčování knih z šumperské knihovny, plánuje samospráva klubu další akce jako besedy, přednášky, výlety nebo zájezdy.


Vytvořeno 31.7.2020 7:54:06 | přečteno 579x | singerova
load