Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Jubilanti obdrží gratulaci poštou

blahoprani

Kvůli šíření koronavirového onemocnění šumperská radnice přerušila od dubna tohoto roku roznos dárkových balíčků jubilantům města, tedy občanům s trvalým pobytem v Šumperku, kteří od města dostávají dárek a blahopřání poprvé v pětasedmdesáti letech a poté od osmdesáti let každý rok.


 „Jsme si vědomi, že senioři jsou jednou z nejrizikovějších skupin občanů, a protože nechceme ohrozit zdraví jejich ani těch, jež balíčky roznášejí, byli jsme nuceni tuto aktivitu přerušit. Rád bych ale tradici narozeninových gratulací alespoň částečně zachoval, od května ode mne každý jubilant obdrží narozeninové blahopřání poštou. Dodatečně se omlouvám a blahopřeji všem dubnovým oslavencům, kteří bohužel z důvodu krizového řízení města během nouzového stavu byli opomenuti,“ vysvětlil starosta Tomáš Spurný.


Vytvořeno 28.5.2020 11:39:22 | přečteno 456x | singerova
load