Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Jak letos trávit Velikonoce? Nejen o tom točila TV Morava

TV Morava 9.4. - starosta

Co nejen na Velikonoce, ale i na příští dny připravuje šumperská knihovna a dům kultury? Co doporučuje lidem na volné dny starosta Tomáš Spurný? 

I o tom bude reportáž, kterou 9. dubna natáčela v Šumperku TV Morava. Premiéra pořadu bude v pátek 10. dubna v bloku Minuty z regionu, který začíná v 18.00 hodin.


TV Morava 9.4. - knihovna


TV Morava 9.4. - dk

Vytvořeno 9.4.2020 16:34:59 | přečteno 350x | buchtova
load