Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace pro občany z lokality Javoříčko a Blanická

Prezentace projektu -  Ing. Pumprla z projektové kanceláře pro dopravní a inženýrské stavby HBH projekt spol. s r.o., pobočka  Olomouc

Komunikace v ul. Javoříčko bude obousměrná v šíři 6 m. Po obou stranách komunikace je navrženo podélné parkovací stání v šíři 2 m a chodníky pro pěší v šíři 2 m.

V místě parčíku před domy č.o. 6 a 8 je navržena zpevněná plocha s možností parkování ( kolmé stání  pro 5 automobilů + 1 místo pro imobilní)  a sběrné místo pro podzemní kontejnery na odpad. Chodník podél domů č.p. 2 a 4 je ve stávající šíři (2 m).

V lokalitě jsou navržena dvě sběrná místa pro podzemní kontejnery na směsný a separovaný komunální odpad. Jedno sběrné místo o velikosti cca 5x5 m bude umístěno u domu č.o. 8 a druhé o velikosti cca 2,5x 12m u domu č.o. 18. ( obdobně jako na sídlišti Prievidzská).

Komunikace v ul. Blanická bude obousměrná v šíři 6 m, jednostranné podélné parkování v šíři 2 m,  jednostranný chodník  v šíři 2,65m. Současně jsou navrženy vjezdy k jednotlivých RD.

V celé lokalitě se počítá s pořízením nového veřejného osvětlení.

Předpokládaný časový harmonogram

Realizace projektu „Rekonstrukce komunikací v lokalitě Javoříčko vč. vybudování nových parkovacích míst“ by měla proběhnout bezprostředně po dokončení rekonstrukce kanalizace, kterou v lokalitě provádí firma IMOS Brno a.s., investor  VHZ a.s. Předpokládaný termín zahájení projektu je stanoven na období říjen 2015 – červen 2016.

Vytvořeno 25.2.2015 11:21:47 | přečteno 1678x | hrachovina
load