Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hra civilní ochrany v září

Každá z pěti vývěsek civilní ochrany v Šumperku má nyní jiný aktualizovaný zářijový obsah. Stejný mají leták s odpovědí na srpnové kolo hry civilní ochrany. Otázková rovnice zněla: Při jízdě autem 50sátkou a s nezapnutým pásem, čemu se rovná náraz hlavou do čelního skla ?  Ve vývěsce na ul. Bludovské bylo uvedeno, že výsledkem rovnice je pád ze třetího patra. Takový úder ani u tvrdohlavých lidí není bez následků. Věnovat chvilku zapnutí pásu se vyplatí. Taktéž je ve vývěskách osmé kolo hry. Nová otázka je tato:  jaký význam (alespoň jeden) má v civilní ochraně číslo 3 ?  Zvyklosti hry zůstávají zachovány.  První z nich je, že odpovědi na otázku jsou shromažďovány v kanceláři č. 508 radnice v Šumperku.  Stejná jsou i místa dalších vývěsek. Krom  výše uvedené, lze vývěsky nalézt na ul. Uničovská u prodejny Hruška, ve výloze čistírny u hlavní pošty, na náměstí Republiky u prodejny Hruška a na ul. Husitská.

Vytvořeno 16.9.2013 13:36:27 | přečteno 1075x | hrachovina
load