Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hejtmanství ocenilo tři šumperské učitele

učitel2

Olomoucký kraj vyznamenal osmnáct učitelů, mezi nimi byli i tři pedagogové ze Šumperka: Petr Opekar z Gymnázia Šumperk, Roman Zajíc ze Střední odborné školy Šumperk a Petr Vepřek, ředitel Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy Šumperk.

Podle hejtmana Ladislava Oklešťka hlavními cíli této slavnostní akce bylo ocenit náročnou a záslužnou práci a zároveň připomenout, jak významnou roli ve výchově a vzdělávání dětí a mládeže hrají učitelé. Letos pedagogy Olomoucký kraj vyznamenal už podesáté.

učitel1
Vytvořeno 1.6.2020 7:44:22 | přečteno 481x | singerova
load