Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Farmářské trhy v Šumperku

farmarske trhy

V pátek 3. dubna vypukne sezóna Farmářských trhů v Šumperku, které již pátým rokem pořádá Okresní Agrární komora Šumperk ve spolupráci s městem Šumperkem.
Stejně jako v minulých letech se můžete těšit na potraviny přímo od farmářů a pěstitelů, místních výrobců a na tradiční české výrobky. Trhy budou probíhat od 8. do 16. hodin na Hlavní třídě v Šumperku mezi OD Jednota a hotelem Grand.

První dubnové trhy připadají na Velký pátek, k dostání budou velikonoční pomlázky, čerstvá vejce, mazance, sladké i slané pečivo, sýry, uzeniny, med, pivo z minipivovaru a mnoho dalšího. Nově se můžeme těšit například na výrobky z kozího mléka z farmy Kozí Hrádek, Hustopeče nad Bečvou. Zahrádkáři ocení kvalitní ručně šité montérky od české firmy, násady na zahradní nářadí, hrábě a motyčky. Hospodyňky si pak mohou udělat radost kvalitním ručně šitým textilem a ozdobit tak stůl třeba velikonočním ubrusem. Jarní sortiment obohatí řemeslné výrobky ze dřeva, keramika, háčkované čepičky, dřevěné hračky, ručně dělané šperky a mnoho dalšího.

Termíny Farmářských trhů: 3.4., 8.5., 5.6., 3.7., 7.8., 4.9., 9.10.2015

Další informace včetně aktuálního seznamu přihlášených výrobců najdete na internetových stránkách www.farmarsketrhysumperk.cz. Trhy organizuje Okresní Agrární komora Šumperk pod záštitou města Šumperka, za finanční podpory Olomouckého kraje.  Ing. Lucie Hošková, tel.: 724 734 693, email: oaksumperk@email.cz (organizátor).

Vytvořeno 18.3.2015 13:39:54 | přečteno 3123x | hrachovina
load