Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Farmářské trhy v Šumperku získaly záštitu ministra zemědělství

Logo ministerstva zemědělství

Jako jediné trhy v regionu se Farmářské trhy v Šumperku mohou pyšnit záštitou ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky. Farmářské trhy se uskuteční již tento pátek 5. června na Hlavní třídě u České spořitelny.

Jako jediné trhy v regionu se Farmářské trhy v Šumperku mohou od 5.6.2015 pyšnit záštitou ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky. „Je to pro nás veliká pocta, že nám pan ministr tímto projevil svou přízeň, ale současně také veliký závazek pro to, abychom trhy ještě více zkvalitňovaly a vybírali opravdu jen poctivé prodejce. Snažíme se dát především prostor výrobcům z regionu, sortiment doplňujeme i mimoregionálními výrobci“ řekla organizátorka farmářských trhů Ing. Lucie Hošková. Farmářské trhy v Šumperku pořádá již pátým rokem Okresní Agrární komora Šumperk ve spolupráci s Městem Šumperkem. Hlavním cílem Farmářských trhů je zvýšení zájmu zdejších obyvatel o domácí (české) produkty. Cílem je propojit spolupráci veřejného a podnikatelského sektoru, malých farmářů a zemědělců, podpořit adaptaci agrárního sektoru na měnící se podnikatelské prostředí. Touto cestou projekt také navazuje na soutěže Regionální potravina, Výrobek OK, jejichž oceněné výrobky mají možnost zákazníci na trzích koupit. Další informace včetně fotogalerie jsou uveřejněny na www.farmarsketrhysumperk.cz.

Ing. Lucie Hošková
Okresní Agrární komora Šumperk

Vytvořeno 4.6.2015 10:15:32 | přečteno 1428x | hrachovina
load