Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Farmářské trhy Šumperk 2016

farmar2

Pod záštitou Okresní Agrární komory Šumperk odstartuje v pátek 1. dubna již šestá sezóna Farmářských trhů v Šumperku. Stejně jako v minulých letech se můžete těšit na potraviny přímo od farmářů a pěstitelů, místních výrobců a na tradiční české výrobky. Trhy budou probíhat od 8:00 do 16:00 hodin na Hlavní třídě v Šumperku mezi OD Jednota a hotelem Grand.

Letošní sezóna Farmářských trhů začne stejně jako před 6 lety na Apríla. První Farmářské trhy v Šumperku začnou 1.dubna v 8:00 hodin ráno a potrvají do 16. hodiny odpoledne. V nabídce bude přísada, jarní květiny, pozdní jablka a brambory od místních pěstitelů, sýry a masné uzeniny od místních výrobců,med, pekařské a cukrářské výrobky, rukodělné a řemeslné výrobky a spoustu dalšího. Dáváme přednost místním výrobcům a pěstitelům. Přihláška zveřejněna na www.farmarsketrhysumperk.cz.

Pořadatelem akce je Okresní Agrární komora Šumperk, Ing. Lucie Hošková. tel. 724 734 693, e-mail: oaksumperk@email.cz

Autor: Ing. Lucie Hošková

Termíny trhů v roce 2016: 1. dubna, 6. května, 3. června, 1. července, 5. srpna, 2. září, 7. října 2016.

farmar1

farmar3

Vytvořeno 23.3.2016 9:22:42 | přečteno 2288x | hrachovina
load