Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Elektronický zápis do MŠ bude zahájen 6. dubna

Elektronické podávání žádostí do mateřských škol zřizovaných městem Šumperkem bude spuštěno 6. dubna 2020 v 8:00 hodin. Vlastní zápis k předškolnímu vzdělávání pak proběhne ve dnech 5. a 6. května 2020.  Bližší informace k zápisu budou s ohledem na vývoj epidemiologické situace zveřejněny na webových stránkách jednotlivých mateřských škol.

Před podáním žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání do MŠ zřizovaných městem, mezi něž patří MŠ Pohádka, MŠ Sluníčko a MŠ Veselá školka, je třeba se nejprve zaregistrovat do elektronického systému zápisu, odkaz najdete na webových stránkách mateřských škol nebo zde. Více informací k elektronickému zápisu naleznete v přílohách.


Přílohy:


Zápis do MŠ - plakát
Vytvořeno 3.4.2020 14:16:07 | přečteno 1508x | buchtova
load