Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dožínkové vydání

Většina šumperských vývěsek civilní ochrany prošla renesancí exteriéru ergo kladívko má též za sebou i renesanci interiéru.
Dožínková postrenesanční Hra civilní ochrany položila tuto otázku: V jakém zákonu je napsána mlčenlivost zdravotnického  zařízení ?
Renesance neznamená zapomenutí na gotiku. Předchozí  výzva se týkala možných významů shluku číslic 1,2,1 a 0 v souvislosti s bezpečností. První význam je čas 12:10. Když je první středa v měsíci, tak se v tento čas zkouší sirény. Nebo jde o telefonní číslo 1210, což je tísňová linka na Horskou službu.
Bez dopadu renesance zůstal sběr odpovědí na dožínkovou otázku a lokalizace vývěsek. Tedy 3x U: U prodejen Hruška ( Uničovská a náměstí Republiky), U křižovatek (Bludovská vers. Langrova, Husitská vers. Kozinova), U hlavní pošty výloha čistírny. 

Vytvořeno 25.8.2014 8:15:26 | přečteno 1288x | hrachovina
load