Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Domov pro seniory omezuje návštěvy

seniors 1505943 640

Vzhledem ke zhoršování epidemiologické situace se omezují návštěvní hodiny v domově pro seniory U sanatoria. Návštěvy musí chodit v rouškách a v budovách se mohou zdržovat je omezenou dobu.

Ředitel domova Jiří Gonda od 3. srpna povolil návštěvy maximálně dvou dospělých osob k jednomu seniorovi na den. Doba návštěv ve vnitřních prostorách může trvat maximálně 20 minut. Návštěvníci jsou povinni svůj příchod i odchod z oddělení hlásit personálu na pracovně. Poslední návštěvníci budou do budovy vpuštěni nejpozději 20 minut před koncem návštěvní doby.

Za seniorem mohou jeho rodinní příslušníci a přátelé denně od 13.30 do 16.00, v sobotu navíc od 9.00 do 11.00. Při vstupu do budovy musí i nadále návštěvník vyplnit čestné prohlášení a bude mu změřena teplota. Ve vnitřních prostorách domova musí příchozí používat roušku.


Vytvořeno 5.8.2020 13:56:23 | přečteno 781x | singerova
load