Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Do křesla tajemníka usedne žena

Logo města Šumperka

Je rozhodnuto, ředitel Krajského úřadu v Olomouci potvrdil Helenu Miterkovou do funkce tajemníka Městského úřadu v Šumperku. Funkci tajemníka dosud zastává Petr Holub, který v září odchází. Ve funkci končí po bezmála třiceti letech, důvodem je důchodový věk.

Pětačtyřicetiletá Helena Miterková se narodila v Ústí nad Labem, nyní žije v Chromči. Vystudovala Slezskou univerzitu obor marketing management.

Pro město Šumperk začala pracovat v roce 2012, kdy byla jmenována vedoucí odboru školství, kultury a vnějších vztahů. Před tím pracovala 9 let ve firmě Sulko s.r.o., kde se postupně vypracovala z pozice asistentky marketingu, přes referenta zahraničního obchodu až k vedoucí logistiky a zákaznického centra.

01

Nová tajemnice nastoupí do své funkce 12. září. Řídit bude tým zhruba dvě stě dvaceti zaměstnanců. Mezi její hlavní úkoly bude patřit řízení a koordinace chodu úřadu a výkonu státní správy.


Vytvořeno 14.8.2020 9:42:26 | přečteno 930x | singerova
load